Oko na kulturę to blog, który czasem i mnie zaskakuje. Od momentu pojawienia się pierwszego wpisu, jego formuła nieco się zmieniła. Na początku miały pojawiać się tylko recenzje książek, ale szybko podążyłam inną drogą. Zaczęłam odkrywać niesamowite prace współczesnych artystów, którzy odchodzili od tradycyjnego pojmowania sztuki. W swoich pracach wykorzystywali nietypowe materiały, tworząc małe dzieła dnia codziennego.

Dziś na blogu pojawiają się tematy tak różnorodne, że trudno je zamknąć w jednym pojęciu kultura. Choć i przecież słowo kultura jest tak naprawdę głębokim worem, w którym można odnaleźć przeróżne tematy: dotyczące nie tylko sztuki, filmu czy książek, ale także społeczeństwa.

Rozgośćcie się, siądźcie wygodnie i zacznijcie podróż. Po fascynujących książkach, niesamowitych filmach i inspirujących wystawach. Zastanówcie się nad trudnymi tematami, które dotykają nas w życiu codziennym. Przeczytajcie, czego unikać albo jak kulturalnie spędzić weekend. Tematów do rozmów nam nie zabraknie, więc mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziemy kontynuować tę podróż!

Osoby, które chcą się ze mną skontaktować i porozmawiać, mogą wysłać maila na adres: [email protected]