Wernisaż Mirrors of Hell & Heaven Wioletty Karaś już za nami

Obrazowo  22 marca, 2018

W piątkowy wieczór, 9 marca 2018 r., w sali wystawowej Instytutu Cervantesa przy ulicy Nowogrodzkiej 22, odbył się wernisaż prac malarskich Wioletty Karaś, zatytułowany Mirrors of Hell & Heaven. Wernisaż poprowadził prezenter Krzysztof Wanio.


0

Artystka w swoich pracach zaprezentowała z pozoru proste życiowe sytuacje oraz tematy, których głębia dotyka najdalszych zakamarków jestestwa. Był to swoisty pokaz luster  naszego życia i emocji, w których każdy mógł dostrzec prawdę i uczucia, na co dzień niewidoczne dla ludzkiego oka. Wystawa została podzielona na dwie części: mroczną i jasną. Pierwsza część pokazywała ludzi słabych, którzy błądząc, nie mogą odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Druga, jasna strona obrazowała kobietę i mężczyznę przepełnionych prawdziwą życiową energią, czyli świadomych, uważnych, przepełnionych spokojem i energią.

Poza obrazami Wioletty Karaś, uczestnicy wernisażu mogli podziwiać występ baletu Warsaw Ballet z udziałem Natalii Marii Wojciechowskiej i Łukasza Lewandowskiego. Uczestnikom wernisażu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Damiana Bartosiewicza, którego koncert był uwieńczeniem tego spotkania. Poza prezentacją najnowszych prac artystki, celem wystawy było również wsparcie inicjatywy „Bieg po Nowe Życie”, na którą zostanie przekazane 10% kwoty uzyskanej ze sprzedaży obrazów.  Artystka po raz szósty zainicjowała akcję „Pomoc to sztuka”.

Color Wings Wioletta Karaś, znana jest z niebanalnych wydarzeń. Podczas jej wernisaży gościom zawsze towarzyszy muzyka na żywo i taniec, które są nieodłącznym elementem życia i pracy artystki. W najbliższej przyszłości artystka rozwinie skrzydła w Australii, gdzie rozpoczęła już współpracę z galerią sztuki w Melbourne.

Mamy nadzieję, że już niebawem odbędzie się  kolejna wystawa tej jakże inspirującej artystki.

Organizator Manager Color Wings Katarzyna Wicha-Gajek

Partnerzy strategiczni:

Polska Grupa Meblowa, Dobra Forma, Luxury Concept World

Partnerzy wspierający:

Qźnia reklamy – Dawid Krzyżanowski, Artgraph – Agencja Reklamowa, Mikrograf,  Photohouse Studio, Bieg po Nowe życie

Więcej informacji na temat artystki: www.colorwings.eu

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: