Akcja „Czytaj to, co dobre”

  11 kwietnia, 2013
czytaj_to_co_dobre
Banner promujący akcję

Czeluście Internetu są niezbadane, a co gorsza bardzo głębokie. Trudno czasem znaleźć tekst, artykuł czy wpis na blogu, który jest wart uwagi. I nie chodzi tu o teksty, które mają zachwycać nienaganną polszczyzną czy porywającym stylem – czasem lepiej przeczytać tekst, który przede wszystkim ciekawi lub porusza interesujący problem. Stąd też pomysł na akcję – „Czytaj to, co dobre”. Każdego dnia na blogu z prawej strony znajdziecie link do wybranego przeze mnie artykułu, który według mojej subiektywnej oceny jest ciekawy i wart przeczytania. Oprócz tego w każdej chwili możecie wrócić do poprzednich wybranych artykułów wybierając kategorię „Czytaj to, co dobre”.

Wybrane teksty będą różne – nie będą tylko tyczyć się kultury. Nie będą to również same teksty pisane – mogą to być interesujące zdjęcia czy grafiki. Zachęcam Was również do podsyłania własnych propozycji na adres [email protected] – mogą to być Wasze teksty lub znajomych lub przypadkowo znalezionych. Nie muszą być nowe. Ba, nie uważam, by konieczne było wprowadzenie ogranicznika czasowego.

„Czytaj to, co dobre” ma na celu promować teksty osób, które oddają się pisaniu z przyjemnością i z pasją; mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie powielają jedynie treści z innych stron. Jeśli autor zdecyduje się na umieszczenie poniższego znaczka przy swoim artykule, to już przed przeczytaniem tekstu będziecie mieli gwarancję, że czytacie dobry, a na pewno ciekawy wpis. Jeśli chcecie w jakikolwiek sposób przyłączyć się do akcji, dajcie również znać. A jeśli umieścicie powyższy podlinkowany banner u siebie, będę niezwykle wdzięczna 🙂

award

 

 

[mc4wp_form id="3412"]


%d bloggers like this: